• Vítejte na stránkách Střechy Hodač

    Jsme rádi, že jste si k nám našli cestu. Věříme, že právě zde najdete informace, které hledáte.

  • Naše střechy mají vysokou kvalitu

    Naší prioritou není nejlevnější cesta, ale zachování maximální kvality za rozumné náklady a především osobní přístup.

Nabídka pokrývačských prací:

S rozšiřujícím se trendem zobytňování půdních prostor je kvalita pokrývačských prací a materiálu stále důležitější. Více informací

Kompletní dodávka a pokládka střešních tašek
Nabízíme montáž všech druhů střešních tašek, pálených i betonových, například Tondach, Röben, Meindl, KM Beta, Bramac, Mediterran. Nabídku typů krytin, povrchových úprav a barevných odstínů najdete buď na stránkách jednotlivých značek (viz. výše) nebo na http://www.bek.cz/katalog/1-sikme-strechy/, kde jsou umístěny také aktuální ceníky.

Rekonstrukce starších taškových střech, výměna starých tašek za nové
Provádíme rekonstrukce střech, kdy se střešní krytina, resp. střešní plášť, mění kompletně nebo částečně. S ohledem na stáří střechy, výběru krytiny a budoucího využití půdního prostoru je s výměnou krytiny často spojena také výměna laťování, montáž nové difúzní fólie a zateplení. Zateplení se týká především starších domů z důvodu úspory tepelné energie.

Dodávka a montáž lehkých střešních krytin
Pokud uvažujete o lehké střešní krytině (např. máte-li na ni již dimenzován krov), obraťte se na nás. Dodáme Vám široký sortiment lehkých střešních krytin. V současné době se používají pro širokou škálu objektů od rodinných domů, přes různé altány a zastřešení až po hospodářské budovy, kde je jejich využití asi nejčastější. Montujeme a dodáváme veškeré druhy lehkých krytin, např. vlnitá krytina Cembrit nebo Onduline, ocelové pásy s profilem napodobujícím tašky od výrobců Satjam a Lindab, trapézové profily od výrobců Ruukki a Lindab.

Bitumenové střešní šindele, např. Tegola, IKO šindele
Dodáváme a montujeme střešní šindele. Doporučíme Vám osvědčené značky potřebné kvalitativní úrovně s ohledem na životnost střechy. Nabízíme jak dvouvrstvé, tak třívrstvé typy s hladkým nebo sypaným povrchem, různých tvarů a barev.

Povlakové krytiny, tj. krytiny z asfaltových pásů (s posypem nebo bez) pro využití na plochých střechách
Naše nabídka zahrnuje také tuto střešní krytinu, využívanou nejčastěji na garážích, verandách nebo zahradních domcích apod. Jejich nabídku a využití najdete na stránkách značky Tegola. Na výběr je mnoho druhů barev a povrchů.

Rekonstrukce střech historických objektů
Nejen naši obvyklou pečlivost, ale navíc i cit a ohled k tradici a rázu budovy, se snažíme uplatnit při rekonstrukcích starších a historických budov. U těchto objektů je třeba pracovat s tradičními typy krytin, např. Bobrovka, prejz, a s dalšími specifickými materiály. Střechy těchto objektů jsou většinou složitějších tvarů a ve spojení s tradičními materiály se musí více dbát na naprostou přesnost a kvalitu montáže. Ukázka naší práce viz. foto zde.

Zastřešení drobných dřevostaveb, pergol, altánů, garážových stání
V neposlední řadě Vám rádi zastřešíme altán, pergolu, garážové stání nebo jinou drobnou dřevostavbu. Pokud nemáte krytinu ještě vybranou, doporučíme, dodáme a namontujeme Vám vhodný materiál. Ukázka naší práce viz. foto zde.

Zpět na pokrývačské práce