• Vítejte na stránkách Střechy Hodač

    Jsme rádi, že jste si k nám našli cestu. Věříme, že právě zde najdete informace, které hledáte.

  • Naše střechy mají vysokou kvalitu

    Naší prioritou není nejlevnější cesta, ale zachování maximální kvality za rozumné náklady a především osobní přístup.

Jsme velmi rádi, že jste zavítali na naše stránky.
Mezi desítkami našich úspěšných realizací najdete nejen novostavby, ale i rekonstrukce rodinných domů, a stejně tak i historické a veřejné objekty.

Petr Hodač
majitel

Firma Střechy Hodač Vám nabídne nejen realizaci Vaší nové střechy, ale především kompletní poradenství. Vybereme spolu s Vámi nejvhodnější materiály, ať už půjde o skládanou krytinu nebo lehké střešní krytiny, a poradíme Vám s konkrétním řešením střechy. Po dohodě Vám můžeme zpracovat i základní projektovou dokumentaci k Vaší střeše a při větších rekonstrukcích doporučíme osvědčenou stavební firmu. Můžeme Vám tedy nabídnout opravdu kompletní služby.

U starších rodinných domů a historických budov postupujeme vždy s maximální citlivostí, abychom zachovali atmosféru objektu a kvalitu původních řemesel. I při nečekaných úskalích, běžných především u rekonstrukcí, jako je např. nutnost vyrovnání krovu či výměna nosných částí střech, si bez problémů poradíme.

Během let strávených na střechách jsme získali ucelený přehled o materiálech a řešeních. Budeme se snažit Vám vždy vyjít vstříc, a to jak z hlediska provedení střechy, tak z hlediska finanční náročnosti. Poradíme Vám, kde ušetřit, aniž by byla kvalita výsledné střechy nižší a naopak doporučíme, na čem byste rozhodně šetřit neměli. Na vzorcích Vám ukážeme konkrétní vybrané střešní krytiny i klempířský materiál, vybavíme Vás informačními materiály jednotlivých výrobců a poskytneme zdarma veškeré konzultace při výběru nejlepšího řešení pro Vaši střechu.